Spring naar de hoofdnavigatie
Door naar de hoofd inhoud
Spring naar de voettekst
Inloggen
Contact
Groninger Combinatie
schaakvereniging
Home
Over de club
Kom langs
Jeugd
Informatie
Contact
Lidmaatschap
Bestuur
Huishoudelijk reglement
Statuten
Richtlijnen voor de samenstelling van KNSB- en NOSBO-teams GC
Protocol (on)gewenst gedrag Groninger Combinatie (GC)
Nieuwsbrieven
Routebeschrijving/OV
AVG Privacy-statement
Op de site
Blog
Hall of fame
Partijen van de week
Oefen!
Chelvan’s Corner
Blaadjesarchief
In Memoriam
Oude Meuk
Clubrating
Oude ratings
Bereken je rating
Lichess -> FIDE rating
Adopteer een veld
Teams
KNSB
GC 1
Stand Meesterklasse
GC 1 – eigen site
GC 2
Stand 1B
GC 3
Stand 3A
GC 4
Stand 4A
GC 5
Stand 4A
GC 6
Stand 6A
KNSB Beker
Nosbo
GC N1
Stand 8-tal A
GC N2
Stand 8-tal B
GC N3
Stand 8-tal B
GC N4
stand 6-tal A
GC N5
Stand 4-tal A
GC N6
Stand 4-tal A
Nosbo Beker
Stand Nosbo Beker
Nosbo Beker 1900
Stand Nosbo beker 1900
Nosbo Beker 1650
Stand Nosbo beker 1650
Teamleiders
Spelers
Routebeschrijving
Interne
Interne
Rapid
Snelschaken
Beker
Simultaan
Archief
Interne competitie
Interne competitie 2022/2023
Interne competitie 2021-2022
Interne competitie 2020-2021
Interne competitie 2019-2020
Interne competitie 2018-2019
Interne competitie 2017-2018
Interne Competitie 2016-2017
Rapid
Rapid 2022-2023
Rapid 2021-2022
Rapid 2019-2020
Rapid 2018-2019
Rapid 2017-2018
Rapid 2016-2017
Snelschaken
Snelschaken 2022-2023
Snelschaken 2021-2022
Snelschaken 2019-2020
Snelschaken 2018-2019
Snelschaken 2017-2018
Snelschaken 2016-2017
Beker
Beker 2022-2023
Beker 2019-2020
Beker 2018-2019
Beker 2017-2018
Beker 2016-2017
Simultaan
Simultaan 2022
Simultaan 2021
Simultaan 2020
Simultaan 2019
Simultaan 2018
Simultaan 2017
Simultaan 2016
Reglementen
Reglement Interne Competitie
Bekerregels
Live
Live alle borden
Live chess cloud
Live Lichess
Archief livepartijen
Jeugd
Training
Over onze trainingen
Aanmelden
Toernooien
Lichess GC teambattles
Basisscholenkampioenschap
Rapidtoernooi
Weekendtoernooi
Open Junivierkampen
Onze spelers
GM
Jorden van Foreest
2669
GC 1
GM
Lucas van Foreest
2585
GC 1
GM
Sergey Tiviakov
2549
GC 1
GM
Tomasz Warakomski
2533
GC 1
GM
Sipke Ernst
2521
GC 1, KNSB Beker
IM
Julian Kramer
2424
GC 1
IM
Nick Maatman
2348
GC 1
IM
Erik Hoeksema
2328
Eelke de Boer
2313
GC 1
FM
Joost Wempe
2311
GC 1, KNSB Beker
FM
Jonas Hilwerda
2309
GC 1
Leandro Slagboom
2286
GC 1
FM
Maurice Schippers
2275
GC 2, GC N1, KNSB Beker, Nosbo Beker
WGM
Anna Warakomska
2271
GC 2, GC N1
WIM
Machteld van Foreest
2271
GC 1, GC N1
CM
Simon Elgersma
2246
GC 2, KNSB Beker
FM
Loek van der Hagen
2244
GC 1, GC N1, Nosbo Beker
Florian Jacobs
2233
GC 2, Nosbo Beker
Dries Wedda
2181
GC 2
Peter Hulshof
2133
GC 2, GC N2
Daan Noordenbos
2107
GC 2, GC N1, Nosbo Beker
Jan Baljé
2102
GC 2, GC N2
Evie Warmelink
2091
GC N1
Christofoor Baljon
2049
GC 2
Alef Boer
2045
GC 2
Jouke Bakker
2036
GC 2, GC N1
Kaj Soderberg
2035
GC 3
Peter Bosker
2023
GC 3
Rudolf Potze
2018
GC 3
Xander Mostertman
2018
GC 3, GC N1, Nosbo Beker
FM
Adrian Clemens
2003
GC 2, GC N2, Nosbo Beker
Peter Hendriks
1983
GC 3
Ewout Clarenburg
1981
GC 3
Reno Emerencia
1980
GC 3
Mark Kruit
1979
GC 3
Govert Pellikaan
1959
GC 4, GC N2
Robert de Boer
1959
GC 4, GC N2
Fons van Hamond
1956
GC 4, GC N2
Nanne van Foreest
1887
GC 3
Taco van de Poel
1884
GC 4, GC N2
Edwin Zuiderweg
1884
GC N2
Sandro Sweet
1878
GC 5
Henk Bosveld
1878
GC 4, GC N2
Kawar Yakinsyah
1869
GC 4
Philippe Schippers
1868
GC 3, GC N1
Jim Klooster
1845
GC 5, GC N1, Nosbo Beker 1900
Peter Bodewes
1843
GC 4, GC N2
Wim van Beersum
1823
GC 4
Russel Spears
1812
GC 4, GC N2
Mathijs Huiskes
1785
GC 5, GC N4, Nosbo Beker 1900
Egbert Huizinga
1783
Guido Vissser
1755
GC N3
Frits Wijbenga
1743
GC 5, GC N4
Henk Pompstra
1729
GC N3
Ruurd Kunnen
1725
GC 5
Jouke Houtsma
1721
GC 5
Henk van der Meer
1716
GC 6, GC N3
Tim Loos
1710
GC N3
Annelies van den Heuvel
1707
GC 5, GC N3
Nico Karsdorp
1699
GC 5, GC N3
Alex van Huisstede
1698
GC 6, GC N4
Eddie Janssen
1696
GC 6, GC N2, Nosbo Beker 1900
Roel Broekman
1692
GC 5
Job Holtz
1680
GC N3
Ynte Visser
1674
GC N3
Olav Mostertman
1672
GC N1
Pablo Gomez
1669
Nosbo Beker 1650
Ferry Ruigendijk
1646
GC N3, Nosbo Beker 1650
Luka Jovanovic
1635
GC 5
Johan Zwanepol
1610
GC 6
Tony Westermann
1584
Nosbo Beker 1650
W vd P
1568
GC 6
Albert Pierik
1547
GC N6
Chelvan Landman
1520
GC 6, GC N4
Gijs Schoutens
1493
GC 6, GC N4
Edwin Schreuder
1471
GC 6, GC N4
Jaap Veninga
1448
GC N5
Nils Venema
1321
GC 6, GC N6
Wim Krijnen
1283
GC 6, GC N5
Johan Klunder
1227
GC N5
Daniël de Jong
1225
GC 6
Jane Kempenaar
1170
GC N5
Henk Luijmes
992
GC N5
Michel Timmer
GC N6
Jelmer Sandburg
GC N6
Abdulhay Almefalani
GC N6
Onze invallers
Jasper Geurink
2238
Michiel Boekschoten
1985
Bert Westerkamp
1881
Egbert Huizinga
1783
Jaap Ham
1770
Bart Beijer
1662
Oswaldo Sield
1524
Bram Schuuring
1316
Luuk van der Duim
1300
Broer Akkerboom
1237
Rianne Gringhuis
GC N6